Előkészítő szakács

  • Cég neve

    Onobar34 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Vadász utca 10.

  • Fizetés

    Nettó 2 400 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Belvárosi 5. kerületi, központi konyhánkba keresünk lelkes, motivált és megbízható szakácsot. Napi max. 8-10 órás műszakok A műszakok: 7:30-tól 16:00 - 17:00 óráig tartanak.

  • ételek előkészítése, elkészítése, főzése a megadott receptúrák szerint
  • konyhai kisegítők irányítása
  • alapanyagok megrendelése, átvétele
  • HACCP szabályok betartása és betartatása
  • munkavédelmi előírások betartása és betartatása.

Elvárások

A pozícióhoz szakács tapasztalattal és végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal.

Előnyt jelent

  • ha jól kommunikálsz és vezettél már csapatot
  • Ha alapvető számítógépes ismeretekkel is bírsz

Amit kínálunk

  • Induló fizetés: nettó 2400 Ft / órától
  • napi max. 8-10 órás műszakok. A műszakok: 7:30-tól 16:00 - 17:00 óráig tartanak
  • Fix, megbízható munkahely
  • jó fej, nyitott csapat
  • jól felszerelt, tágas konyha
  • tiszta, kellemes munkakörnyezet - nem dolgozunk pl. olajjal

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Belvárosi központi konyhánkba keresünk lelkes, motivált és megbízható szakácsot. Az ONO 2019-ben nyitott Budapest első pokézójaként, ahol egészséges hozzávalókból, halakból, zöldségekből, szószokból készítünk különböző hawaii ihletésű tálakat. A munkavégzés helye az V.kerületi éttermünk.

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatold fényképes önéletrajzod.