Előkészítő mérnök

  • Cég neve

    Silda Group 8 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fehér út

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
- Árajánlatok, költségvetések előkészítése, naprakész nyilvántartása (műszaki előkészítés)
- A kiküldött ajánlatok és árajánlatkérések nyomon követése, igény szerint azok módosítása
- Anyagigények kigyűjtése
- Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése
- Közreműködés a projekt elő- és utókalkulációk összeállításában
- Projektvezetővel, építésvezetővel való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés
- Kooperációkon való aktív részvétel
- Riportok összeállítása

Elvárások

Elvárások:
- szakirányú felsőfokú végzettség
- legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- önálló munkavégzés
- megbízhatóság
- kiváló problémamegoldó képesség
- jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office (Word, Excel), MS Project, TERC
- önálló, igényes, precíz munkavégzés, terhelhetőség, pontosság
- B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel
- csapatmunkában való aktív részvétel
- angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem, tapasztalattól függően (megegyezés szerint)
- mobiltelefon, laptop
- hosszútávú,bejelentett, alkalmazotti munkaviszony, budapesti munkavégzés (10.kerület, Örs vezér tere)
- munkaidő: 8:00-16:30-ig
- azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a SILDA GROUP 8 Építőipari Kft. immár 15 éve biztosít gyors és megbízható
munkavégzést a hazai építőipari piacon. Kollégáink magas szintű szakmai felkészültsége
mellett cégünk garanciavállalása is biztosítékot nyújt az elkészült projektekre, a tervezéstől a
kivitelezés lezárásáig.
Legyél Te is egy szuper csapat Tagja!

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.