Előkészítő mérnök

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    2432 Szabadegyháza

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó APU területén a proaktív karbantartási munkák (technológiai berendezések tervezett takarítása, ellenőrzése (érzékszervi, műszeres), beállítása, javítása, cseréje, felújítása) tervezése és ütemezése
  • Karbantartási rendszer eredményességének és hatékonyságának ellenőrzése és növelése a meghatározott kulcs teljesítmény mutatók alapján az üzleti célok elérésének céljából
  • SAP S4/Hana PM modul bevezetésének támogatása, működtetése és fejlesztési javaslatok tétele
  • Részvétel az SAP alapú karbantartási mix (TMK stratégia) kidolgozásában és ennek használata
  • Szükség esetén részvétel a felelősségi körébe tartozó APU területén történt funkcióvesztések kivizsgálásában, gyökérok elemzésében tanulságok meghatározásában, javaslat készítésében a hibák elkerülésére

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, minőségorientált szemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bruttó alapbér
  • 13. havi fizetés (garantált)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Cafeteria (bruttó 720.000 Ft / év)
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás
  • Dolgozói életbiztosítás
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja önéletrajzát. Keresni fogjuk a továbbiakkal kapcsolatban!