ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Előkészítő mérnök

    ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • építőipari beruházásokkal kapcsolatos árakkal és felmerülő költségekkel kapcsolatos döntéselőkészítési, költség felhasználási és elszámolási feladatok támogatása;
  • műszaki dokumentációk és költségvetések ellenőrzése;
  • nyilvántartások fejlesztése, vezetése, költségadatok begyűjtése, releváns adatok alapján adatbázisba szervezése;
  • reális, piaci adatokon alapuló építőipari költségek meghatározásában, árszakértői vizsgálatokban történő közreműködés;
  • műszaki és gazdasági elemzések, kalkulációk, összehasonlítások, becslések és előrejelzések készítése;
  • építéságazati ártrendek és adatbázisok nyomonkövetése;
  • kapcsolattartás, képviselet a szakmai folyamatokhoz kapcsolódó más szakterületekkel, partnerekkel.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • építőipari beruházásokon szerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office irodai alkalmazások, MS Projekt);
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság;
  • önálló, precíz munkavégzés, projektszemléletet, proaktivitás, kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • gazdasági-, pénzügyi-, jogi-, közbeszerzési-, ismeretek;
  • kivitelezésben/nagyberuházásokban szerzett szakmai tapasztalat;
  • TERC költségvetés készítő program ismerete;
  • ár- és/vagy költségszakértői végzettség
  • CAD programok felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • változatos szakmai feladatok;
  • szakmai képzési lehetőségek;
  • támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség;
  • ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • munkába járás támogatása;
  • hosszú távú együttműködés.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Magyarország komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, szakértő és innovációs intézménye vagyunk. Értékrendünkben prioritásként szerepel a fenntarthatóság iránti törekvés. Hisszük, hogy a minőségi munkavégzéssel és az innovatív megoldásokkal hatékonyan támogathatjuk az építőipar fejlődését. 60 éve eredményesen működünk, amellyel stabil hátteret tudunk nyújtani munkatársainknak. A folyamatos dinamikus fejlődésünk mellett fontosnak tartjuk, hogy kollégáink korszerű munkakörülmények között, innovatív, modern környezetben, egy energiahatékony épületben dolgozhatnak. Versenyképes bérekkel, kiemelkedő béren felüli juttatásokkal, számos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtva ismerjük el a teljesítményt. Kiemelt színvonalú szolgáltatást nyújtó felkészült mérnökeink, hozzáértő szakembergárdánkba keressük új munkatársunkat szentendrei irodánkba Előkészítő mérnök pozícióba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy a „Előkészítő mérnök” pozíció megjelölésével juttassa el bérigénnyel és fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.