NEMZETI SZAKKÉPZÉSI ÉS FELNŐTTKÉPZÉSI HIVATAL logo

Ellenőrzési szakreferens

  • Cég neve

    NEMZETI SZAKKÉPZÉSI ÉS FELNŐTTKÉPZÉSI HIVATAL

  • Munkavégzés helye

    1089 Budapest, Kálvária tér 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • intézményi belső ellenőrzési feladatok segítése,
  • éves ellenőrzési tervek, beszámolók összeállításának koordinálása,
  • monitoring tevékenység,
  • adatszolgáltatások bekérése, összeállítása, elemzések készítése,
  • kapcsolódó szervezési és adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány,
  • gazdasági irányú felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeret,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • egészségügyi alkalmasság.

  • önálló, konstruktív, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkában való hatékony részvétel,
  • kiváló szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési képesség,
  • rendszerszemlélet,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás.

Előnyt jelent

  • költségvetési támogatások felhasználását követő ellenőrzési területen szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk

A jogállásra, az illetmény megállapítására, valamint a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései, valamint az NSZFH Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók.

Céginformáció

A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal előmeneteli és továbbképzési lehetőséget biztosít munkatársai számára.

Munkavégzés helye:

Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal (NSZFH)

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • a közszolgálati személyügyi nyilvántartásra és statisztikai adatgyűjtésre, a közszolgálati alkalmazottak és a munkavállalók személyi irataira vonatkozó szabályokról, valamint a kormányzati igazgatási szervek álláshelyeinek nyilvántartásáról szóló 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. számú melléklete szerinti fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok másolata,
  • nyilatkoztat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázati összefüggéssel történő kezeléséhez, valamint pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához (3. személlyel történő közléséhez)
  • A benyújtandó iratokat PDF fájl formátumban kérjük csatolni.