Ellátásszervezési munkatárs

  • Cég neve

    RMC Clinics

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Gábor Áron utca 74.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Intézményünkben az ellátásszervezés túlmutat a klasszikus recepción: feladatunk az ellátások szakszerű és professzionális megszervezése, pácienseink legmagasabb szinten történő kiszolgálása.

Főbb feladatok:
  • páciens adminisztrációs rendszer kezelése
  • bejövő hívások fogadása, kimenő hívások lebonyolítása (nem hideghívások!)
  • időpontadás a páciensek részére
  • kapcsolattartás, egyeztetés orvosainkkal és pácienseinkkel

Elvárások

  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás, melyet szóban és írásban is használni kell
  • kétműszakos munkarend beosztás szerint
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • páciens orientáltság, támogató attitűd
  • jó memória
  • erős csapatszellem

Előnyt jelent

  • hasonló területen (magánegészségügy vagy személyes/telefonos ügyfélszolgálat) szerzett tapasztalat előnyt jelent, de várjuk pályakezdők jelentkezését is

Amit kínálunk

Az RMC Clinics egyike az első magánegészségügyi szolgáltatóknak Magyarországon. Akkor is és most is kiemelten fontos számunkra, hogy magas szakmai színvonalon, empatikusan, odafigyeléssel nyújtsunk magánegészségügyi szolgáltatást pácienseink számára.

Ezt egy jó hangulatú, összetartó csapattal képzeljük el, ezért mindent megteszünk azért, hogy munkatársaink is jól érezzék magukat munka közben és megfelelő kihívásokat találjanak munkájukhoz. Egy lendületes, fiatalos, innovatív csapat új tagját keressük.

Céginformáció

Az RMC Clinics komplex járóbeteg ellátó és egynapos sebészeti központ, mely több, mint 20 éves múltra tekint vissza a magánegészségügyi piacon. 1000 négyzetméteren, 60 orvosi szakterületen több, mint 100 szakorvossal várja pácienseit.