Ellátási lánc vezető

  • Cég neve

    MASTER GOOD Kft.

  • Munkavégzés helye

    4600 Kisvárda

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ellátási lánc folyamatok irányítása és ellenőrzése az élőállat beszállítástól a késztermék kiszállításig;
  • A hozzá tartozó területek és csapatok menedzselése:
    • Logisztikusok,
    • Rendelés felvevők,
    • Gyártás tervezők;
  • Az áruforgalom és az anyagellátás folyamatos működtetése, készletek optimális szinten tartása;
  • Meglévő folyamatok fejlesztése, a hatékonyság növelése;
  • Kapcsolattartás a disztribúciót végző szerződéses partnerekkel;
  • Kapcsolattartás a termelési területtel és az egyéb funkcionális szervezetekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-5 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Erős középfokú, aktív angol nyelvtudás;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és stratégiai gondolkodás;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeret;
  • B-kategóriás jogosítvány;

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Termelési folyamatok, vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Második idegen nyelv középfokú ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Biztos hétteret, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatot;
  • Modern munkakörnyezetet;
  • Csapatmunkát;

Céginformáció

A Master Good cégcsoport Magyarország egyik legsikeresebb családi vállalkozása, amely integrált takarmány-termeltetéssel, -baromfitenyésztéssel, -keltetéssel, brojler hízlalással és feldolgozással foglalkozik. Az élő baromfi elsődleges feldolgozását (vágás, darabolás) és a tovább feldolgozott termékek előállítását a Master Good Kft. szervezi és irányítja.