Élelmiszermérnök

  • Cég neve

    ESZAT Kft.

  • Munkavégzés helye

    4700 Mátészalka

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Termékfejlesztésben történő részvétel,
  • Termékminta gyártási folyamatának felügyelete, kiértékelése,
  • Technológiai folyamatok betartásának ellenőrzése a termelés során,
  • Gyártási veszteségek minimalizálása, hibák elemzése, javaslat kidolgozása,
  • Aktív részvétel a vállalaton belüli és külső auditokra történő felkészülésben és az audit folyamatában,
  • Együttműködés a kereskedelmi részleggel termékfejlesztéssel kapcsolatban,
  • Együttműködés a termékek árképzése során,
  • Rendszeres és ad hoc kimutatások készítése, dokumentáció vezetése

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Élelmiszermérnöki végzettség
  • HACCP-t, és más minőségügyi rendszerek ismerete
  • Magabiztos MS Office programok ismerete
  • Jó kommunikációs készség, együttműködési készség, rugalmasság
  • Problémamegoldó és elemző készség
  • Megbízhatóság, önállóság, célorientált munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Elkötelezettség a munka iránt

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Feladataid sikeres ellátásával hozzájárulsz a gyártási technológia fejlesztéséhez,
  • Feladataid sikeres ellátásával hozzájárulsz a partneri, fogyasztói elégedettséghez,
  • Versenyképes jövedelem, kiszámítható alapbér és bónusz,
  • Havi fix béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása,
  • Jubileumi jutalom az eltöltött évek száma után,
  • Egyéb évközbeni juttatások,
  • Céges csapatépítő napok, rendezvények,
  • Családias légkör,
  • Betanulást támogató környezet,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gomba kattintás után, kérjük küldje el önéletrajzát.