Felelős Élelmiszergyártók Szövetsége logo

Élelmiszeripari szakértő

  • Cég neve

    Felelős Élelmiszergyártók Szövetsége

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Az élelmiszergyártók szempontjából releváns élelmiszerszabályozási, továbbá az élelmiszeripar fenntarthatóságával összefüggő témákban szakértői tevékenység
  • Az ágazatot érintő trendek, uniós és hazai szabályozási folyamatok nyomon kísérése, összefoglalók, cselekvési tervek, hírlevelek készítése;
  • A szövetség tagjai számára a releváns témák kommunikációja, munkacsoportok és webináriumok szervezése, kiadványok, írott és audiovizuális anyagok összeállítása;
  • A szövetség képviselete szakmai rendezvényeken;
  • A szövetség képviselete a jogalkotók és ellenőrző hatóságok felé;
  • Részvétel az Európai Élelmiszeripari Konföderáció (FoodDrinkEurope) munkájában;
  • A szövetség működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása: kapcsolattartás a tagsággal, ülések és megbeszélések szervezése, lebonyolítása.

Elvárások

  • Élelmiszeriparhoz vagy jogalkotáshoz kapcsolódó felsőfokú végzettséggel és/vagy szakmai háttérrel rendelkezel;
  • 2 vagy több év kapcsolódó tapasztalat birtokában vagy;
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel, és komfortosan érzed magad a teljesen önálló munkavégzés során is;
  • Erősséged a hosszú távú célok következetes megvalósítása, több feladat párhuzamos ellátása, a priorizálás;
  • Kiemelt értékünk a szövetség tagjainak elégedettsége - az ezzel való egyetértésed elengedhetetlen;
  • Kiváló írásos és szóbeli kommunikációs képességekkel rendelkezel;
  • Konfliktushelyzetekben is magabiztos vagy;
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete.

Előnyt jelent

A pályázatod elbírálásánál előnyt jelent, de a hiánya nem feltétlenül zár ki:

  • Versenyszférában szerzett tapasztalat;
  • Az élelmiszerpiaci trendek ismerete, érdeklődés a jövő élelmiszeripara iránt;
  • Fontos számodra a fenntarthatóság, a felelős vállalati magatartások és szívesen segítenéd a hazai élelmiszergyártókat a fenntarthatóságot érintő témákban is;
  • Érdeklődsz a hagyományos és a legújabb kommunikációs csatornák és eszközök iránt is;
  • Kommunikációs területeken szerzett tapasztalat, esetleg egy-két példamunka bemutatása a jelentkezési anyagban.

Amit kínálunk

  • Egy kicsi, 3-4 fős csapat tagja leszel;
  • A szakmai mentoráció és segítségnyújtás a mindennapok része, az önállóság mellett mindig ott a támogatás is számodra;
  • A beosztásodat, valamint, hogy honnan dolgozol, te készítheted el magadnak;
  • Heti 1-2 nap irodai közös munkavégzést kérünk, ami támogatja az együttműködésünket;
  • Az iroda Budapesten, a 3. kerületben található;
  • A feladatkör személyes jelenlétet igényel különböző események, tárgyalások, hivatalos szervek látogatása során;
  • A menetrendünkben ritkábban vidéki utazás, és évente 1-2 brüsszeli, Európán belüli út is szerepel.

Céginformáció

A Felelős Élelmiszergyártók Szövetsége (FÉSZ), korábban Élelmiszer-feldolgozók Országos Szövetsége (az ÉFOSZ) a máig legnagyobb hazai horizontális élelmiszeripari érdekvédelmi szakmai szervezet. Célunk, hogy a hazai élelmiszer-feldogozó vállalkozások felelős és fenntartható működését támogató szabályozási környezet kialakítását elősegítsük. Azért dolgozunk, hogy a hazai fogyasztók asztalára minél nagyobb arányban hazai előállítású, jó minőségű, korszerű és mindenkinek hozzáférhető áron elérhető élelmiszerek kerülhessenek.

Ezen értékek és célok következetes és proaktív képviseletéhez, az elérésükhöz vezető utak feltérképezéséhez keressük új kollégánkat, aki szakértőként elsősorban élelmiszeripari szabályozási, továbbá fenntarthatósági témákban is segíti majd a hazai vállalkozások versenyképességének javítását.

A "Jelentkezem" gombra kattintást után kérjük csatold angol és magyar nyelvű önéletrajzodat is.