ÁSZ Vendéglátó és Parképítő Kft. logo

Élelmiszerbiztonsági asszisztens

  • Cég neve

    ÁSZ Vendéglátó és Parképítő Kft.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen, Böszörményi út 218.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • készételgyártó üzemünk HACCP működtetésében való aktív részvétel,
  • ehhez kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése, folyamatos vezetése és aktualizálása,
  • gyártást kísérő üzemi dokumentáció naprakész rögzítése,
  • az üzem és a management közötti napi szintű kommunikáció segítése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • kiváló MS Office (Word, Excel, Outlook) használat,
  • határozott magabiztos fellépés,
  • gyors, precíz, igényes munkavégzés,
  • pontos, megbízható, együtt működő személyiség

Előnyt jelent

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hétfőtől péntekig tartó teljes 8 órás munkaidős foglalkoztatás,
  • pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • személyzeti ebéd,
  • munkába járási támogatás,
  • barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

Céginformáció

Szeretnénk az állást májustól betölteni, de csak abban az esetben, ha megtaláljuk azt a kollégát, aki teljes mértékben illeszkedik a pozícióhoz. A munkakör véglegesítésének feltétele a három hónapos próbaidőszak sikeres lezárása.
CÉGINFORMÁCIÓ
A debreceni Ász Vendéglátó és Parképítő Kft. 30 éves magyar családi vállalkozás, mely alapvetően készételgyártással és cateringgel foglalkozik. Üzemünkből évente több millió darab készétel (hidegkonyhai saláták, „Ready to eat” kényelmi és szezonális készételek, desszertek) kerül ki, mely Magyarországon közel 800 nagy- és kiskereskedelmi partnerhez jut el.  Bővebben itt olvashatsz rólunk: www.aszokize.hu

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük töltse fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzát. Köszönjük.