Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Élelmezésvezető

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye, Vas megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A főzőkonyha működésének irányítása, dolgozók napi munkájának szervezése.
  • A HACCP rendszer működtetése.
  • Gondoskodik az élelmiszer nyersanyag megrendelésekről.
  • Jogszabályoknak megfelelően látja el feladatát

Elvárások

  • élelmezésvezető vagy dietetikus végzettség
  • Orvosi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Részletes szakmai önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
  • Adatkezelési nyilatkozat
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
  • Bérigény megjelölés

Előnyt jelent

Élelmezésvezető munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör, jó csapatszellem.
  • Közalkalmazotti illetménytábla alapján történő besorolás.
  • Kiszámítható munkaidő.
Munkavégzés helye:

Rózsakert Integrált Szociális Intézmény Vas Vármegye
9632 Sajtoskál, Rákóczi utca 1.

Budapesti Javítóintézet
1032 Budapest, Szőlő u. 60.

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság és területi kirendeltségei látják el az ország és a főváros szakosított szociális és gyermekvédelmi intézményeinek feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.
Munkavégzés helye: Rózsakert Integrált Szociális Intézmény Vas Vármegye (Sajtoskál)

Jelentkezés gomra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát és a szükséges dokumentumokat. Kérem, hogy önéletrajzában a munkavégzés helyét feltüntetni szíveskedjen.