Élelmezésvezető

  • Cég neve

    GASZTRO SZOLGÁLTATÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1029 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • főzőkonyha teljes körű irányítása,
  • jogszabályi és cégcsoport szintű előírások biztosítása, az adott egységre vonatkozó üzleti terv szerinti gazdálkodás betartása,
  • megrendelt áruk átvétele, rögzítése az élelmezési programban, alapanyagok felhasználásának nyomonkövetése,
  • havi áruleltár és az éves eszközleltár elkészítése,
  • tisztítószerek szakszerű, előírás szerinti felhasználásának felügyelete, takarítási ütemterv betartatása és a dolgozók higiéniájának ellenőrzése,
  • az ételkészítés technológiájának betartása, irányítja, megszervezi, ellenőrzi a szakácsok, konyhai kisegítők munkáját,
  • termelési riportok határidőre történő elkészítése.

Elvárások

  • élelmezésvezetői végzettség,
  • kiváló a kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • számítógépes programokat magabiztos használata

Előnyt jelent

  • közétkeztetési területen szerzett tapasztalat,
  • dietetikus vagy diétás szakács végzettség,
  • bármilyen élelmezési program ismerete

Amit kínálunk

  • képzések, tanfolyamok
  • korrekt bérezés
  • hosszútávú és stabil munkahely

Céginformáció

Szeretnél egy családias hangulatú, megbízható cégnél dolgozni?
Akkor csatlakozz hozzánk bővülő csapatunkba.
Hisszük, hogy az óvodások, diákok és az idősek is megérdemlik, hogy változatos és finom ételeket egyenek. Nálunk garantált a családias hangulat.
Ha te is szeretnél tenni azért, hogy a menza szó pozitív értelmezést nyerjen, csatlakozz hozzánk és segítsd munkánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével.