Elektronikai technikus

  • Cég neve

    SIGNALTERV Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- elektronikus áramkörök élesztése és tesztelése
- hibafeltárás, kártyák javítása, alkatrészek cseréje
- komplett készülékek és forgalomirányító berendezések élesztése és tesztelése
- esetlegesen távoli helyszíneken komplett eszközök hibájának megállapítása, részegységek cseréje
Munkavégzés helye:
- főként Vecsésen a telephelyünkön
- esetenként vidéki feladatok is vannak Magyarország területén

Elvárások

- PC felhasználói szintű kezelése, programok használatának gyors megértése, megtanulása
- kapcsolási rajz értelmezése, áramkörök működésének megértése
- B kategóriás jogosítvány, járművezetési gyakorlat
- önálló, precíz munkavégzés
- logikus gondolkodás
- együttműködési képesség, visszajelzés a fejlesztők felé

Céginformáció

Cégünk közúti forgalomirányító eszközöket fejleszt, gyárt és üzemeltet (forgalomirányító készülék / jelzőlámpa, sebességjelzők, kijelzők, stb.). Ide keresünk 8 órás munkarendbe műszerész/elektronikai technikus állás betöltésére munkaerőt.

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.