Elektronikai technikus - minőségellenőrzési osztályra

  • Cég neve

    PROTECTA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Késmárk utca 7a.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű, piacvezető, elektronikai készülékeket fejlesztő és gyártó vállalat.

Cégünk 25 éve a villamosenergia-ipari automatizálási terület egyik hazai piacvezetője és az elmúlt években a nemzetközi piacokon is megjelent.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég készülékcsaládjába illeszkedő modulok hardware tesztelése, programozása és dokumentálása,
  • a teszteken kiesett modulok javítása kapcsolási rajz és beültetési lista alapján,
  • kisszériás minta modulok bemérése, tesztelési, bemérési és gyártástámogató dokumentációk készítése.

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely,
  • vonzó juttatási csomag,
  • szakmai fejlődés támogatása,
  • angol nyelvtanulás támogatása, kiscsoportos vállalati nyelvi képzéssel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelv alapfokú ismerete,
  • gyártásban, tesztelésben, szervízben szerzett tapasztalat,
  • minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középszintű villamosipari végzettség (műszerész, technikus, villanyszerelő),
  • magabiztos felhasználói számítástechnikai jártasság,
  • alapvető elektronikai, elektrotechnikai ismeretek,
  • precíz, pontos, megbízható személyiség.

Kérjük ne felejtsd el csatolni önéletrajzod, mikor elküldöd jelentkezésedet!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Minőségellenőrzés