Elektronikai szerelő/szervizes (mellékállás)

  • Cég neve

    Malompark Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Hadiárva utca 4.

  • Fizetés

    Nettó 110e - 180e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szerviz igények fogadása, kezelése, megoldása
  • Hibás készülékek diagnosztikája, javítása és felügyelete
  • Szerviz adminisztráció: munkalapok, jegyzőkönyvek, jótállások vezetése

Elvárások

  • Elektronikai technikus végzettség
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkamasság
  • Munkájára precíz, pontos és barátságos személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Konyhai kisgépek szerelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Mellékállásban végezhető munka
  • Családbarát munkahely
  • Adminisztratív segítség
  • Versenyképes bérezés
  • Aktív nyugdíjas, vagy gyakorlattal rendelkező fiatalok jelentkezését is várjuk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Székesfehérvári központú, több mint 10 éves múltú, háztartási kisgép forgalmazó vállalkozás megnövekedett szerviz igénye miatt, rugalmas részmunkaidőben, fix munkahelyen kiemelkedő jövedelmi lehetőséggel keresi új kollégáját.

Cégünk növényi italkészítők, fermentáló (erjesztő) készülékek forgalmazásával, azok műszaki és programbeli fejlesztésével, gyártatásával, illetve speciális receptúrák létrehozásával foglalkozik azok számára, akik nem tudnak, vagy nem akarnak tejet, tejterméket fogyasztani, de azt szeretnék egészséges módon pótolni. E tevékenységben 12 éve vagyunk piacvezetők Magyarországon.

A Vegital márka jogvédett, készülékeink már több,  mint húszezer háztartásban jelen vannak, és nagy segítségül szolgálnak tejérzékeny, emésztési problémás, ételallergiás, paleós vagy vegetáriánus életmódot folytató emberek számára, de kiválóak azoknak is, akik egyszerűen csak egészségtudatosak, és tudni szeretnék, hogy mit visznek be a szervezetükbe.

A Vegital márka azonban nem csak a készülékeket jelenti, hanem egy komplex szolgáltatást is, mivel az értékesítést megelőzően, illetve követően is folyamatos kontaktusban vagyunk vásárlóinkkal, segítjük őket a vásárlási döntésben, majd pedig a gépek használatában is. Munkatársaink ebben a szellemben tevékenykednek és mindent megtesznek a vásárlói elégedettségért és a feladatok pontos ellátásáért.

Részletekért az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:
  • keressen minket a 06708665224-es vagy a 06205762554-es telefonszámon,
  • küldje el önéletrajzát e-mail címünkre,
  • illetve szívesen látjuk, ha munkaidőben személyesen fáradna be címünkre (Székesfehérvár Hadiárva u. 4. hétfőtől péntekig 8:30-15:30)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud.