Elektronikai összeszerelő

  • Cég neve

    Cloud Network Technology Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom

  • Fizetés

    Bruttó 2 421 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Cloud Network Technology Kft.-nél a legújabb generációs gamer PC-k és szerverek összeszerelésével, tesztelésével, késztermékek szállításra való előkészítésével foglalkozunk. A feladat részét képezi a kész szerverek mozgatása is.  Csapatunk bővítése érdekében keressük új kollégáinkat, elektronikai összeszerelő munkakörbe.

Elvárások

  • Jó kézügyesség, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó fizikum ( anyagmozgatási feladatok miatt )
  • Megbízható személyiség, felelősségtudat
  • Minimum általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek
  • 2421 Ft/ óra kezdő alapbér + műszakpótlék
  • Hétfőtől-péntekig történik a munkavégzés, 2 műszakban, műszakjaink 7,5 órásak
  • Versenyképes cafeteria
    1. évi 450.000 Ft SZÉP kártyára
    2. évi 120.000 Ft Rewin kártyára történő utalás
    3. Önkéntes magánnyugdíjpénztár munkáltató általi befizetése
    4. Élet- és balesetbiztosítás
  • Bejárástámogatás (60 Ft/km)
  • Éves bónusz
  • Értékeljük az elkötelezettséget: a vállalatunknál eltöltött éveket senioritási pótlékkal jutalmazzuk
  • Díjazzuk a kiemelkedő teljesítményt
  • Számunkra fontos munkavállalóink kiegyensúlyozottsága, minden kollégánk ingyenesen igénybe veheti vállalati rekreációs központunkat, ahol edzőterem, jóga- és meditációs terem, valamint szauna biztosítja a teljeskörű kikapcsolódást
  • Vállalati rendezvények (Családi nap, karácsonyi party)
  • Sportrendezvényeken való ingyenes részvétel
  • Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Amennyiben fontos számodra a munka és szabadidő egyensúlya, megtaláltad a megfelelő munkahelyet. Vállalatunknál 2 műszakban dolgozunk hétfőtől péntekig, a műszakok 7,5 órásak.
Saját munkavállalói állományban foglalkoztatjuk a kollégáinkat, határozatlan idejű munkaszerződéssel.
A munkavégzés modern, klimatizált környezetben zajlik, munkatársaink részére kávégépeink ingyenesen állnak rendelkezésre.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!