Elektronikai műszerész/ villanyszerelő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Tiszapalkonya

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Szívesen dolgozna modern gyári környezetben, ahol a működés során környezetbarát megoldásokat is alkalmaznak? A világszinten elismert svájci malomipari technológiával működő partnercégünkhöz keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervezett megelőző villamos karbantartások elvégzése
  • Termelő berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • Elvégzett munkák dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség: Műszerész technikus / erősáramú villanyszerelő
  • Villamos kapcsolási rajzok ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • "B" kategóriás jogosítvány és autó a bejárás miatt

Előny:
  • Alapszintű tapasztalat vezérlések és hajtások terén (hibakeresés, javítás)
  • Hajtások ismerete (pl. frekvenciaváltók, lágyindítók)
  • Ipari szenzorok és beavatkozók ismerete
  • 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil és nemzetközi vállalati hátteret
  • Folyamatos szakmai fejlődést, kihívásokat
  • Részese lehetsz Magyarország piacvezető alapélelmiszer márkájának
  • A világ vezető iparági berendezéseivel dolgozhatsz
  • Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
  • Próbaidőt követően Cafeteria (SZÉP Kártya: nettó 30.000.- Ft/hó összegben)
  • Bejárás támogatás
  • Csapatépítő rendezvényeket (Családi nap, céges vacsorák)
  • Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész