Veolia Energia Magyarország Zrt. logo

Elektronikai műszerész

  • Cég neve

    Veolia Energia Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

  • A Veolia Energia Magyarország Zrt. területén erőművi kazánok tüzelésvezérlő berendezéseinek, és azok segédberendezéseinek, turbinák és generátorok, valamint egyéb közös erőművi rendszerek villamos berendezéseinek karbantartása, javítása.
  • Reteszadók, jelzésadók dokumentált nyomatása, ellenőrzése. Hibajelző berendezések karbantartása, javítása. Az erőmű berendezésein lévő helyi és távadott nyomásmérések, hőmérsékletmérések, mennyiségmérések, szintmérések karbantartása, javítása, kalibrálása
  • Hibás mérőköri elemek / regisztrálók, tápegységek, készülékek stb. / műhelyben történő javítása, távadók ellenőrző kalibrálása.
  • Folyamatirányító számítógépek bemenetéig a mérések és jelzések ellenőrzése, javítása.
  • Fenti berendezések üzemzavara esetén részt vesz a gyors hibaelhárításban.
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések karbantartásának, külön megbízás esetén - felújításának irányítása
  • A hibanaplók és hibanyilvántartások előírásoknak megfelelő vezetése

Munkarend:

Általános munkarend, napi 8 óra munkavégzés.

Munkavégzés helyszíne:

Debreceni Erőmű

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség – elektronikai műszerész/ elektronikai technikus
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó vezetői képesség és motiváló személyiség
  • Képes szembenézni új helyzetekkel és kihívásokkal

Előnyt jelent:

  • Erőműben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések biztosítása
  • Munkába járási támogatása
  • MetLife biztosítási csomag
  • Munkaruha biztosítása
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész