Inovance Automotive Hungary Kft. logo

Elektronikai hibaelemző mérnök

  • Cég neve

    Inovance Automotive Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3501 Miskolc, Gábor Dénes utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • induló saját elemző labor kialakítása (az anyacég segítségével),
  • elektronikai berendezések garanciális elemzése,
  • hibakeresés és elemzés összetett áramkörökre vonatkozóan;
  • javítási, fejlesztési lehetőségek felkutatása;
  • dokumentációk készítése (riportok, munkautasítások, eljárásutasítások).

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (BSc vagy MSc diploma),
  • elektronikai áramköri lapok tervezésére (PCBA), működésére vonatkozó több éves tapasztalat az alábbi területeken:
    • áramkörök ismerete
    • alkatrész ismeret
    • hibaelemzés ismerete
    • teljesítmény elektronika ismerete
    • mikroprocesszorok, mikrokontrollerek, memóriák ismerete
    • mérőműszerek (oszcilloszkóp stb.) használatának ismerete
    • forrasztástechnika ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • önálló munkavégzés és gondolkodás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office, alapszintű programozás előnyös)
  • alkalmanként utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet Miskolcon,
  • újonnan induló (elektromos) autóipari elektronikát gyártó cég adta fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés, attraktív béren kívüli juttatások.

Céginformáció

Az Inovance nevű céget Kínában alapították 2003-ban, jelenleg több mint 25.000 munkavállalót foglalkoztat. Világviszonylatban piacvezető helyet foglal el, több szegmense van stabil ipari és kutatásfejlesztési háttérrel és több divízióval. Ezek közül egyik legfontosabb az autóipar, amire 2016-ban alapították meg az Inovance Automotive-ot. 2022-ben döntöttek egy európai székhelyű zöldmezős beruházás mellett, a miskolci Inovance Automotive Hungary Kft., fő profilja elektromos autók inverter boxainak gyártása 8-as besorolású tisztatéri környezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát!