Elektroműszerész / Villanyszerelő

  • Cég neve

    Metcont Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Vegyipari automatizálással foglalkozó Kft, budapesti munkahelyre, elektroműszerész/villanyszerelő kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Irányítástechnikai rendszerek műszerezése, telepítése, karbantartása
  • Műszer kalibrálás, metrológiai tevékenység végzése
  • Műszaki dokumentációk olvasása
  • Irányítástechnikai dokumentumok készítése

Elvárások

  • Elektronikai területen megszerzett képesítés
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel a vegyipari automatizálás szakterületen szerzett tapasztalat, PLC-s rendszerek ismerete, Rb-s tanfolyam.

Amit kínálunk

  • Állandó délelőttös munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria
  • Céges mobiltelefon
  • Munkaruha
  • Családias munkahelyi légkör
  • Évenkénti csapatépítők

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Cégünk alapításától fogva az ipari automatizálás területén felmerülő problémákra kínál kézenfekvő megoldásokat. Fő profilunk a vegyipari, azon belül is a gyógyszeripari automatizálás, műszerezés, továbbá karbantartás témaköre. Legfőbb törekvésünk, hogy korszerű eszközök és technológiák alkalmazásával magas szintű, biztonságkritikus rendszereket hozzunk létre, valamint biztosítsuk azok folyamatos működését

Honlapunk: https://metcont.hu/

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.