Elektromos Tervező Mérnök

  • Cég neve

    Robot-Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Célgépek, robotcellák elektromos tervezése
  • Vezérlőszekrények rajzolása, tervezése, építésének segítése tervezés oldalról
  • Konstrukciós feladatok ellátása új projektek és módosítások esetén
  • A projekthez tartozó eszközlista összeírása, a rendelés leadása a beszerzés felé és ennek nyomon követése
  • Műszaki egyeztetés partnerekkel és társosztályokkal
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Projekt végig követése, műszaki támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves tervezői gyakorlat gépek, berendezések elektromos tervezésében
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, (ePlan)
  • Terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem

Előnyt jelent

  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Gépek biztonságtechnikai kockázatelemzésében való jártasság
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
  • 100%-ban magyar tulajdonosi háttér
  • Egyedi projektek, izgalmas, kreatív mérnöki feladatok
  • Szakmailag vonzó feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Jelentkezés során, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénnyel megjelölve a "Jelentkezem" gombra kattintva.