thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. logo

Elektromos technikus - Steering

  • Cég neve

    thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Jászfényszaru

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.A thyssenkrupp Components Technology cégcsoport az autóipar meghatározó, innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. Elkötelezettek vagyunk, hogy neves partnerünk igényeit kiemelkedő minőségű termékekkel elégítsük ki. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Feladatok:

Your responsibilities

Tavaly készült el a 3. gyártócsarnokunk, s fejlődésünk itt nem áll meg.

Versenyképes bérezéssel és juttatásokkal (cafeteria, lojalitási bónusz, balesetbiztosítás) biztosítjuk dolgozóink megelégedettségét.

Feladataid lesznek:

  • A gyártó és szerelő sorok működésének fenntartása
  • A gép hibák gyökérokának elemzése, a problémák megoldása
  • A gépek és belső folyamatok folyamatos ellenőrzése és fejlesztése
  • Első szintű támogatás
  • Javítások, szervizelések és karbantartások elvégzése
  • Állandó és folyamatos know-how információ átadás
  • A megelőző karbantartás tervezésével, elvégzésével kapcsolatos együttműködés a termeléssel és társosztályokkal
  • Kommunikáció a támogató csapat többi részével

We value diversity

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre , nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre , fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Contact details

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét.

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy technikusi végzettség mechatronikai vagy elektrotechnikai szakiránnyal
  • 3 éves karbantartásban vagy automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek (hardver) információs és kommunikációs rendszerek kezelése
  • Alapvető szoftverek, spread sheet program stb. kezelése (pl. Word, Excel, Power Point stb.)
  • A megelőző és tervezhető karbantartási tevékenységek ismerete előny
  • Siemens step 7 vagy Beckhoff SW ismerete előny

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.