Elektromos szerelő

  • Cég neve

    MSK HUNGARY BT.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor, MSK tér 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolási rajzok alapján elektromos szekrények szerelése.
  • Gépegységek villamos (elektromos és elektronikai) moduljainak (vezérlés és hajtás) összeszerelése.
  • Munkautasítás, rajz alapján elektromos termékek, elektromechanikus eszközök összeszerelése.

Elvárások

  • Villanyszerelő, háztartási gépszerelő vagy elektronikai műszerész végzettséged van.
  • A szakmához kapcsolódó szabványokat, biztonságtechnikai előírásokat ismered.
  • Gyártó- vagy termelő cégnél szereztél szerelési tapasztalatot.
  • Pontos, precíz és önálló munkát végzel.
  • Megbízható és együttműködő vagy.
  • Igényes vagy a munkáddal kapcsolatban.

Amit kínálunk

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok.
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben.
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha.
  • Stabil vállalat, stabil munkahely.
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével.
  • Korszerű géppark és munkaeszközök.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A német tulajdonú MSK Hungary a nemzetközi csomagolási technológia és robotika úttörője. Több mint 350 főt foglalkoztató nyírbátori gyáregységünk egyik jelenleg nyitott pozíciója:

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.