Elektromos Roller Szállítási és Logisztikai Szakember (Operations Specialist)

  • Cég neve

    Lime Technology Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Máriássy utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 2 100 - 2 150 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Téged keresünk, ha:

  • Következetes, biztonságra törekvő tudatos munkavégzés és problémamegoldó hozzáállás jellemez
  • Érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Nem riadsz vissza a furgonnal való közlekedéstől Budapest utcáin
  • Önálló és csapatmunkára is nyitott személyiséged van
  • Bírod a nehezebb fizikai munkát, pakolást
  • Megbízható és felelősségteljes a munkavégzésében

Munkakörbe tartozó feladatok:

  • Rollerek menedzselése Budapesten
  • Előre meghatározott területekről rollerek begyűjtése
  • Rollerek kihelyezése forgalmas területekre
  • Rollerek átnézése, hibás rollerek azonosítása
  • Esetleges akkumulátor csere rollerekben
  • Indulás innen: 1095 Budapest, Máriássy utca 5.

Elvárások

  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló városi ismeret
  • Okos telefon könnyed használata (iOS rendszer)
  • Jó fizikai erőnlét és állóképesség (17-30 kg-os rollerek mozgatására lesz szükség)
  • Rugalmas hozzáállás
  • Preciz, proaktív munkamorál

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Elektromos furgon biztosítva
  • Fix, 1 műszakos bejelentett munkarend,  06:00 - 14:00
  • Alkalmankénti túlóra lehetőség
  • Közvetlen, barátságos légkör
  • Korlátlan kávé, pizza péntek havi 1x

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy nemzetközileg is elismert cégnél, modern eszközökkel dolgozni? A Lime a világ vezető elektromos jármű megosztó szolgáltatója. Célunk, hogy egy olyan jövőt építsünk ahol a közlekedés megosztott, megfizethető és karbonsemleges. Téged keresünk, ha önmagadra, munkádra is igényes vagy és tagja akarsz lenni egy piacvezető vállalat dinamikus csapatának.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzodat!