Elektromos műszaki előkészítő – Projektvezető

  • Cég neve

    AIDe-Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Városföld

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kamatoztasd nálunk az eddig megszerzett tapasztalatidat és lépj a következő szintre. Kecskeméti partnerünk részére keresünk ​gyakorlattal ELEKTROMOS MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ – PROJEKTVEZETŐ kollégát, akinek feladata kis- és középfeszültségű szerelési munkák megtervezése, irányítása, lebonyolítása lesz. A cég 25 éves elektromos kivitelezői múlttal rendelkezik, építsük a következő éveket együtt és jelentkezz MOST!

FELADATOK
• kalkulációk, árajánlatok készítése,
• elektromos kivitelezési folyamatok előkészítése, irányítása
• alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése,
• kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal,
• helyszíni bejárásokon, felméréseken való részvétel,
• kiviteli tervek alapján mennyiségszámítások készítése,
• műszaki adminisztráció elvégzés.

Elvárások

AZ IDEÁLIS JELÖLT
• villamos szakirányú technikusi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik,
• számítógépes ismeretei erősek (Office, AutoCAD)
• legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik,
• német vagy angol nyelvismeret előnyt jelent,
• B kat. jogosítványa van,
• pontosság, alaposság jellemzi,
• pályakezdő elektromos felsőfokú végzettségűek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

MIT AJÁNLUNK
• tapasztalattól, végzettségtől függő alapbér + projekt bonuszok
• stabil céges háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• barátságos, támogató légkör
• változatos feladatok
• fejlődési lehetőség
• céges gépjármű használata
• céges mobiltelefon, laptop

Várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzod kíséretében!