Elektromos /Mechanikus karbantartó

  • Cég neve

    Wellis Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Dabas, Mánteleki út 0417.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A géphibákra kihívásként tekintesz? Sikerélménnyel tölt el, ha meg tudsz javítani valamit? Szívesen dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol számít a véleményed és felelősségteljes feladatokat bíznak rád?

Ha így van, akkor vár Téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója

munkakörbe!

Feladatok:

  • Termelő berendezések elektromos és mechanikus karbantartása és javítása
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenység elvégzése
  • TPM rendszerszemléletű karbantartás (AM, PM)
  • Üzemzavarok és gyenge pontok alapokának megállapítása és feltárása
  • Átépítésekben, berendezések beüzemelésében, fejlesztésekben való részvétel

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy mechanikai/mechatronikai végzettség (erősáramú végzettség előnyt jelent)
  • Üzemi TPM karbantartásban szerzett tapasztalat előny
  • Elektromos és mechanikus rajz olvasási készség szükséges
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés, kiemelten az EHS szempontokra
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó készség
  • Az AM keretén belül gépkezelők oktatására való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes alapbér és havi bónusz
  • Bejárás támogatása a törvényi szabályozások szerint
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Szuper hangulatú közösség, ahol észrevétlenül, gyorsan válhatsz a csapat oszlopos tagjává
  • Jól képzett kollégák, akik mindent megtesznek azért, hogy Te is fejlődhess
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Karbantartó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.