Elektromos/mechanikus gépkarbantartó - Mosonmagyaróvár

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Mosonmagyaróvár,

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Menton Jobs

Mosonmagyaróváron található autóipari partnercégünk most új kollégáját keresi termelési gépkarbantartó pozícióba. Csatlakozz a technikusi csapathoz és légy részese egy remek közösségnek, ahol nem csak stabilitás, de szakmai kiteljesedés és fejlődés is vár Rád!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

•A gépek meghibásodása esetén azok javítása

•Gyártósorok, gépek áttelepítésében való részvétel

•A tervezett gép fejlesztések, módosítások végrehajtása

•Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése

•Tervszerű megelőző karbantartási feladatok ellátása

•Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

•Középfokú műszaki végzettség (pl. mechanikai/elektronikai műszerész/mechatronikus)

•3 műszakos munkarend vállalása

•Terhelhetőség és megbízhatóság

•Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

• Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő alapbér

• Hűségprémium

• Karácsonyi bónusz

• Fiatalos összetartó csapat

• Remek csapatépítő programok, családi napok és egyéb rendezvények