Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    VPP SOLAR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Komplex energetikai projektek fejlesztésével, létesítésével, üzemeltetésével és termelésirányításával, valamint villamosenergia-kereskedelemmel foglalkozó nagymúltú társaság dinamikusan fejlődő, új üzletága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A budapesti székhelyű vállalat megújuló energetikai projektek üzemeltetéséhez keres munkatársat.

Feladatok:

  • Naperőművek üzemeltetési feladatainak ellátása
    • közép- és kisfeszültségű és gyengeáramú rendszereinek karbantartása és hibaelhárítás
    • kezelési és karbantartási utasítások összeállítása
    • alvállalkozókkal való kapcsolattartás, időpont egyeztetések, munka felügyelet és átadás-átvétel
  • Naperőművek üzembe helyezésben való közreműködés
    • üzembe helyezés előtti műszaki felülvizsgálat lefolytatása
    • első feszültség alá helyezés kapcsolási feladatainak elvégzése
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó, teljesítési igazolások, munkalapok kiállítása
  • Együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal

Elvárásaink:

  • Közép vagy felsőfokú villamos végzettség
  • Villamos tervek, kapcsolási rajzok olvasása gyakorlatban
  • Minimum 1 éves szakmai gyakorlat, referencia
  • Önálló, igényes munkavégzési képesség, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői gyakorlat

Előnyök:

  • Energetikai létesítmények üzemeltetésében és/vagy kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Villamos alállomás kezelői végzettség vagy annak elvégzésesére való hajlandóság
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság
  • Villámvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság vagy annak megszerzéséhez szükséges gyakorlat
  • Angol/német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Privát használatra is használható munkaeszközök (céges telefon, laptop, vállalati gépjármű)
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem (béren kívüli juttatások – cafetéria, egészségbiztosítás - teljesítményarányos bónusz)
  • Innovatív energetikai megoldásokban való közreműködés
  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Magyarország teljes területe

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Karbantartó

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.