Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    VG Komarom Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Bánki Donát utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A géppark elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Épületgépészeti rendszer felügyelete
  • Mechanikus karbantartók támogatása
  • Munkavégzés többműszakos munkarendben

Elvárások

  • Elektroműszerész, elektrotechnikus, automatizálási szakember, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő technikusi, minimum szakmunkásképző végzettség
  • Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése
  • PC felhasználói szintű ismerete
  • Villamos rajz olvasási ismeretek

Előnyt jelent

  • PLC programozói ismeret
  • Automatizálási tapasztalat
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi cég keretein belül.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 8 országban 13 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az ofszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén. Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vállalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.