Elektromos Karbantartó

  • Cég neve

    Vajda Real Estate Kft.

  • Munkavégzés helye

    7020 Dunaföldvár

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a termelő gépek, berendezések karbantartása, a hiba mielőbbi megszüntetése
  • a termelő gépek hűtőberendezéseinek ellenőrzése, takarítása
  • az elektromos berendezések felújítása
  • a berendezések elektromos meghibásodásának megszüntetése, az elhasználódott alkatrészek cseréje

Elvárások

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő / villamos gépszerelő / elektrotechnikus)
  • termelő vállalatnál karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

tűzvédelmi és darukezelői szakvizsga

Céginformáció

A magyar tulajdonos által irányított Vajda-Papír csoport 20 év alatt hazánkban piacvezetővé vált a higiéniai papírtermékek gyártásában.
Ezen időszak alatt azt is elértük, hogy a Munkatársaink által előállított termékeinket már több mint 30 országban vásárolhatják meg a fogyasztók.
Legbüszkébbek a saját tulajdonban lévő, Ooops! márkánkra vagyunk, amely a vásárlói közkedveltségén túl, számtalan szakmai, fenntarthatósági és dizájn díjat elnyert már.
Vajda-Papír csoportnál fontos számunkra környezettudatosság, a fenntartható fejlődés, valamint a folyamatosan bővülő, már 600 fős létszámot
meghaladó Munkatársaink mindennapi elégedettsége és elköteleződése.
Sokkal több ez számunkra, mint egyszerű papírmunka. Vajda-Papír: Mi szeretettel gyártunk!

Fényképes önéletrajz