Elektromos karbantartó (Újhartyán)

  • Cég neve

    REHAU-Automotive Kft.

  • Munkavégzés helye

    Újhartyán

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

Elektromos karbantartó - Újhartyán

Leendő feladataid:

  • Tervezett karbantartási feladatok végrehajtása és dokumentálása szerelde vagy fröccsöntő üzem területén (robot cella, KUKA robot, stancoló- hegesztő gépek, Engel fröccsöntő berendezések).
  • Szerelde vagy fröccsöntő üzem napi karbantartási feladatok elvégzése, hiba keresés, hibaelhárítás, gépek- berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Felmerülő üzemzavarok elhárítása a gyártás zavartalan működésének biztosítása érdekében

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum 3 év villamos karbantartási tapasztalat termelő vállalatnál
  • Pneumatikus rendszerek és PLC ismerete előny
  • Emelőgép/targoncavezetői jogosultság előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk Neked:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Céges buszjárat vagy emelt összegű munkába járás támogatás
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet