Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Kiemelt bérezést és vonzó munkakörülményeket biztosító, stabil munkahelyet keresel, ahol a munkába járásodat ingyenes buszjárattal és utazási támogatással segítik? Jelentkezz hozzánk

Elektromos karbantartó kollégának

Feladatok:

  • A vállalat területén található pneumatikus, elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Jelölő és ellenőrző berendezések termelési tervnek megfelelő előkészítése és átállítása
  • Karbantartási tervnek megfelelően gépek, berendezések felújítása
  • Tartalék alkatrészek mennyiségének folyamatos figyelemmel kísérése és jelentése
  • Termelő sorok rendellenességeinek azonnali elhárítása, sorvezetőkkel történt egyeztetések alapján
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és projektekben
  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása illetve a megoldások végrehajtása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus, stb.)
  • Legalább 2 éves tapasztalat elektromos karbantartási területen vagy műszerész munkakörben
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat és utazási támogatás
  • Fix alapbér
  • Bónusz
  • Műszakpótlék (délutános:15%, éjszakai: 50%, hétvégi: 50%)
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a munkaviszony 6. hónapjától
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amelyet a honlapunkon tekinthet meg.