HENKEL MAGYARORSZÁG OPERATIONS KFT. logo

Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    HENKEL MAGYARORSZÁG OPERATIONS KFT.

  • Munkavégzés helye

    Környe

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

HUNGARY, KÖRNYE, HENKEL CONSUMER BRANDS

 A Henkelnél Te alakíthatod a játékszabályokat és a karrierutadat. Engedd szabadjára vállalkozói szellemedet, valósítsd meg ötleteidet globális csapatunk tagjaként. Vezető márkáink és technológiáink, kiválóan teljesítő üzletágaink számtalan lehetőséget biztosíthatnak számodra képességeid kibontakoztatásához, új utak felfedezéséhez. Bizalmon és befogadáson alapuló, vibráló és sokszínű kultúrában fejlődhetsz a Henkelnél, és karriered során hozzájárulhatsz a fenntarthatóbb jövő megteremtéséhez. Ha Te is az vagy, aki meg akarja változtatni a világot, csatlakozz csapatunkhoz és alakítsd velünk a jövőt!

Do you dare to make an impact?

FELADATOK

  • Ragasztógyártó berendezéseinek karbantartása

  • Karbantartási paraméterek dokumentálása vállalatirányítási rendszerben

  • Megelőző karbantartások elvégzése

  • Munkavégzés három műszakban

ELVÁRÁSOK

  • Erősáramú berendezés szerelő, esetleg villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • Ipari karbantartás területén szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Kitartó, rugalmas, felelősség vállaló személyiség
  • Szakértelem, jó problémamegoldó képesség, precizitás, kezdeményezőkészség
  • Csapatszellem, biztonsági előírások betartása
  • Elektromos targoncavezetői vizsga előny
  • SAP PM és 5S ismerete előny

JUTTATÁSOK

  • 13. és 14. havi fizetés
  • Cafeteria Br 836.000Ft
  • Bónusz rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Sportkör, horgászengedély
  • Részvényprogram
  • Ajándék Henkel termék csomagok, kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Vállalati egészségprogram, szűrés és magán orvosi ellátás
  • Modern multinacionális környezet

 A megfelelően képzett jelentkezőket nemtől, származástól, kultúrától, gondolkodásmódtól, generációtól, fogyatékosságtól, vallástól és szexuális irányultságtól függetlenül értékeljük.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes