Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    Halms Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, Bánki Donát utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az új gépek telepítésének támogatása
  • Gyártósori gépek, berendezések és eszközök rendszeres műszaki ellenőrzése, hibák feltárása, elhárítása, javítása, cseréje
  • A gépek gördülékeny működésének biztosítása
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások elvégzése
  • Műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása
  • Termelési folyamatok optimalizálásában való részvétel

Elvárások

  • Legalább villanyszerelői szakképesítés
  • Több éves ipari környezetben szerzett gyakorlat
  • MS Office programok alap szintű ismerete
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú, villamosmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés egy stabil cégnél
  • Tapasztalt, hozzáértő, emberközpontú vezetőség
  • Ajándék torta az évfordulós dolgozóknak
  • Születésnapi szabadság
  • Fizetett túlóra, ajánlási bónusz
  • Több elemből álló juttatási csomag (Cafeteria, negyedéves bónusz, műszakpótlék)
  • Munkába járás támogatása
  • Munka- és védőruházat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Halms (Huashuo Automotive Light Metal Solution) Hungary Kft. 2023-ban kezdte meg működését Debrecen Déli Ipari Parkjában. Zöld mezős autóipari beszállítóként fő profilunk a motor-, és sebességváltó házak gyártása, mellyel jelentősen hozzájárulunk az elektromos autózás jövőjéhez.
A vállalatunk kultúrájában kiemelt szerepet kap a tudás- és technológia mellett a munkavállalók elégedettsége és az egymás iránti elkötelezettség. Ennek érdekében fontos számunkra dolgozóink motiválása, szakmai kihívásaik teljesítése.
Energikus csapatunk tagjai közösen építik a vállalati normákat, légy Te is ennek aktív részese!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje meg magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.