Elektromos karbantartó Győr

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Győr,

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Menton Jobs

Széleskörű juttatások, hosszú és rövid hetes munkarend, összetartó csapat vár téged elektromos karbantartói álláslehetőségünknél!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

- Különböző műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
- Műszaki hibák sürgősségi elhárítása
- Megelőző és tervszerű karbantartás elvégzése, rendszeres állapotfelmérés
- Műszaknapló és jelentések készítése
- Műszaki rajzok olvasása
- Segítségnyújtás a termelésben lévő gépek mellett dolgozóknak a gépek javításában
- Az elvégzett karbantartások és javítások dokumentálása
- Alkatrész-felhasználás dokumentálása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

- Erősáramú villanyszerelői, vagy technikusi végzettség
- Minimum 3 éves tapasztalat termelő környezetben
- MS Office felhasználói szintű ismerete, műszaki rajz olvasás
- Nyitottság új szakmai ismeretekre, kreativitás és jó problémamegoldó készség
- Többműszakos munkarend vállalása

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

- Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Tanulási és továbbképzési lehetőségek
- Vonzó juttatási csomag
- Cafeteria – bruttó 500.000 forint/ év
- 40% műszakpótlék (18-06 óra között)
- 30 Ft/km-es utazási költségtérítés
- 13. havi jutalom
- Hűségbónusz
- Munkavégzéshez szükséges teljes körű szerszámkészlet biztosítása
- Dolgozói kedvezmény program számos győri szolgáltatónál
- Céges mobiltelefon flottához való csatlakozás lehetősége