Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    GREINER BIO-ONE HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár, Fertősor 7.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő és összeszerelő berendezések elektromos és     mechanikus hibáinak feltárása
  • A javításhoz szükséges alkatrészek beazonosítása
  • A gépek és berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése tervezet alapján
  • Gépek és berendezések eseti karbantartása

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki végzettség (elektromos, elektrotechnikus, stb.)
  • Pneumatikai ismeretek
  • Rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Amit kínálunk

  • 13.havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatások
  • Versenyképes bérezés
  • Útiköltség térítés
  • Igényes, új, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kiemelkedő műszakpótlék (40 %)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati élet- és balesetbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Mi nem csupán egy munkát ajánlunk, hanem olyan munkahelyet kínálunk a Greiner Bio-One-nál, ahol otthon érezheti magát.
Munkatársaink előremutató ötletekkel alakítják a jövőt. Csapatjátékosok, akik megosztják a tudásukat és támogatják az újszerű gondolkodást. Olyan emberek, akik felszabadultan élik az életüket és büszkék arra, hogy erőfeszítéseik hasznosak és eredményesek. A Greiner Bio-One az egyik vezető vállalat a biotechnológia, a diagnosztikai tudományok, a gyógyászati termékek terén csakúgy, mint a kutatásban. Annak érdekében, hogy a versenyben továbbra is élen járjunk, nyitva áll az ajtónk azok előtt, akik tenni akarnak, akik eredményeket érnek el, valamint a rejtett tehetségek előtt.