Elektromos ismeretekkel rendelkező szerelő

  • Cég neve

    Continental Handel Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Automata, ipari kapuk, gyorskapuk és rakodástechnikai eszközök beszerelése, beüzemelése, javítása és karbantartása
  • ipari-, és gyorskapuk, rakodástechnikai eszközök, beépítése, beüzemelése
  • motorok összekötése, vezérlések programozása
  • javítás esetén a hibák megkeresése és megszüntetése
  • a szervizkönyv útmutatásai alapján a meghibásodott vezérlések részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és javítása
  • felügyeleti, megelőző karbantartó feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú, szakirányú szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • önállóan és csapatban való munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • minőségi munka iránti igény
  • rugalmas munkavégzési hely - a munkavégzés változó helyszíneken történik ehhez szükséges rugalmasság

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • azonnali munkakezdési lehetőség!
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • változatos feladatok
  • munkaruha, minőségi szerszámok biztosítása
  • változatos munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • betanulás biztosítása

Céginformáció

A Continental Handel Kft. – több mint 30 éve működő – korszerű, minőségi ipari kapuk, gyorskapuk és rakodástechnikai eszközök forgalmazásával, beépítésével és az ehhez kapcsolódó teljes körű szolgáltatások nyújtásával foglalkozó magyar tulajdonú cég, elektromos ismeretekkel rendelkező szerelőt keres.