Eladó VIM fókusszal (Fórum Debrecen)

  • Cég neve

    C&A Mode Kft.

  • Munkavégzés helye

    4024 Debrecen, Csapó utca 30.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Elsődleges szereped lesz az áruházban a vevőorientált és eladást támogató prezentáció megvalósításában
  • Támogatod az áruházvezetőt a marketing akciók lebonyolításában
  • Megvalósítod és ellenőrzöd a prezentációs szabályokat/előírásokat
  • Visual merchandising tréningekkel fejleszted a dolgozókat
  • Részt veszel az árukihelyezés megszervezésében és lebonyolításában
  • Megrendeled és rendszerezed a dekorációs anyagokat

Elvárások

  • Érdeklődés a divat iránt
  • Nagyfokú kreativitás
  • Esetenként hétvégi munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil, bejelentett munkahely és rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszer
  • 20% dolgozói kedvezmény
  • Szakmai képzések és tréningek

Céginformáció

A C&A Európa egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, mely több, mint 180 éve arra törekszik, hogy minél több emberhez el tudja juttatni divatos, fenntartható és megfizethető árú termékeit.

Munkaadóként fontos érték számunkra, hogy egy stabil, nyitott, befogadó és családbarát munkahelyet biztosítsunk kollégáinknak.

Na, kedvet kaptál a C&A-hoz?
Ha igen, akkor töltsd fel magyar nyelvű önéletrajzodat és jelentkezz hozzánk!