Eladó-tanácsadó (Nyíregyháza)

  • Cég neve

    AZ ALVÁSÉRT Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzleteink modern és hangulatos környezetében fogja tölteni a munkaidejét
  • Rendszeres fejlesztést, oktatást ígérünk. Ha nem szakértő az egészséges alvás területén, semmi gond. Mindenre megtanítjuk, és szakértővé tesszük.
  • Hosszú távú kapcsolatot tarthat fenn ügyfeleivel, amelyből később profitálhat
  • Induláskor garantált minimális díjazást kap, a képzést követően viszont átlagon felüli bérezési lehetőséget kap. Díjazása egy fix és egy motivációs elemből áll, amelynek nincs felső határa. Minél többet ad el, annál többet keres
  • Rendszeres versenyeket szervezünk eladóink számára, hozzájárulunk a ruházathoz, és sok egyéb kedvezményünk van, beleértve az alkalmazotti kedvezményeinket is termékeinkre.
  • Beosztását mindig egy hónappal előre ismertetjük (hosszú és rövid hetek váltakozása)

Elvárások

  • Lelkesedés az ügyfelekkel való kapcsolattartásért – élvezze az emberekkel való hosszú távú munkát
  • Nem fél az üzleti céloktól és az értük való felelősségvállalástól
  • Élvezi a hosszú távú oktatást és a szakmai fejlődést
  • Partnernek és csapatjátékosnak kell lennie. Olyan embereket keresünk üzleteinkbe, akik hajlandóak segíteni és támogatni egymást.

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent, ha már van értékesítési tapasztalata

Amit kínálunk

Kedvezmény a cég termékeire / szolgáltatásaira, Oktatási tanfolyamok, tréningek, Céges rendezvények, Szakmai / személyi coaching

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
A foglalkoztatás típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
A szerződéses jogviszony típusa: Munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Csatlakozzon hozzánk, és segítsen javítani az emberek alvásán, és segítsen, hogy teljes mértékben élvezni tudják az életet. Az AzAlvásért vállalatnál való munkavégzés fő célja, hogy segítse a vásárlókat a megfelelő matracok, ágyak, párnák és más termékek kiválasztásában, és ezáltal segítsen nekik jobban aludni és minőségesebb életet élni.

  • Közép- és Kelet-Európa legnagyobb egészséges alvásra szakosodott hálózata vagyunk
  • Nemcsak a világ legjobb, egészséges alvásra tervezett termékeivel büszkélkedhetünk, hanem országszerte a legprofibb tanácsadókkal is
  • 40 millió EUR értékű eladások, több mint 70 üzlet 3 országban