Eladó

  • Cég neve

    SZITTYA PITA KEMENCÉS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 1 800 - 2 500 Ft/óra bér Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Eladó kenyérlángosozó büfénkben.

Elvárások

Szorgalmas, türelmes, alázatos, tanulni vágyó kollégát keresünk.

Előnyt jelent

Előnyt jelent gyakorlat, alapfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

1800 Ft kezdő órabért kínálunk, anyagi előrelépést biztosítunk.Étel, ital, kávé biztosítva. Fiatalos jó hangulatú csapat.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

2005 óta működő cégünk helyben dagasztott tésztából készít kenyérlángost egyéb termékek mellett.Üzleteink a Vácrátóti botanikus kertben, a Fővárosi Állatkertben találhatók.Alkalmi kitelepüléseink Budapest területén találhatók.

A jelentkezem gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.