Eladó-Szaktanácsadó (Budaörs-Auchan)

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Fizetés

    Bruttó 434e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Mindig is érdekelt a sport, az edzőtermek világa és szívesen segítenél másoknak is a céljaik elérésében? Ha szívesen értékesítenéd a BioTechUSA cégcsoport portfóliójába tartozó Scitec Nutrition brand termékeit, akkor csatlakozz csapatunkhoz és tegyük együtt sportosabbá a világot!

Mit ajánlunk számodra?

  • Az első hónaptól bruttó 434.000 Ft havi jövedelemben részesülhetsz
  • Emelt szintű vizsgát követően további havi teljesítménybónuszt érhetsz el
  • Stabil és kiszámítható munkahelyet biztosítunk
  • Részt vehetsz szaktanácsadói képzési programunkban, ami során tapasztalt oktatóink és vezetőink támogatják a szakmai fejlődésedet
  • Pályakezdőként és tapasztalt munkavállalóként is előrelépési és hosszú távú karrierlehetőség vár rád a vállalatunk számos területén
  • 30%-os kedvezménnyel vásárolhatsz a több, mint 1500 termékből álló portfóliónkból
  • Kellemes környezetben és tervezhető, rugalmas munkaidő beosztás szerint végezheted a munkádat. (Átlag heti 3-4 nap, az üzletsor nyitvatartási ideje szerint).
  • Részese lehetsz fiatalos, sportos közösségünknek, ahol értékeljük a különbözőségeket és a kreativitást
  • Támogatunk a sportos életmódban, ezért lehetőséged lesz a saját és szponzorált sportrendezvényeinken való részvételre

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Szaktanácsadással segíted vásárlóinkat a megfelelő sporttáplálék és étrend-kiegészítő termékek kiválasztásában
  • Gondoskodsz az üzlet nyitásáról, zárásáról és a vevőtér rendben tartásáról
  • Kezeled a pénztárgépet és a bolti programot
  • Felelsz a logisztikai feladatokért (raktári rend, áruátvétel, árufeltöltés, leltár stb.)
  • Ellátod az üzletmenethez tartozó adminisztrációs teendőket

Ezt a lehetőséget pont neked találtuk ki, ha...

  • Jól kommunikálsz és fontos számodra az ügyfélélmény
  • Szívesen segíted és támogatod a vásárlóinkat céljaik elérésében
  • Nem idegen számodra a sport és táplálékkiegészítők világa
  • Megbízható vagy és önállóan, eredményorientáltan végzed a munkád

A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

  • Vannak ismereteid a táplálékkiegészítőkről, étrend-kiegészítőkről, valamint a helyes táplálkozásról
  • Sporttudományi vagy táplálkozástudományi végzetséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már korábban kereskedelemben

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros