Eladó

  • Cég neve

    Street-Photo Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Károlyi István utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladataid lennének:
· Online és személyes vásárlások kezelése
· Csomagok utánkövetése
· Futárcéggel való kapcsolattartás
· Alapvető raktározási és csomagfeladási feladatok

Elvárások

Van affinitásod az értékesítéshez:
· Kedves, nyitott és türelmes vagy
· Jól beszélsz és fogalmazol szóban és írásban
· Precíz vagy a munkádra - Igényes vagy a környezetedre
· Alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
· Társalgási szintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent

· Fotós-, videós termékek ismerete
· Webáruház üzemeltetési rendszer ismerete
· Értékesítési tapasztalat
· Adobe PS alap szintű ismerete

Amit kínálunk

· 8 órai munkavégzés esetén netto 300.000 Ft - 350.000 Ft kezdő bérezés
· Fiatalos csapat és munkakörnyezet
· Időszakos bónuszok

Céginformáció

Érdekel az analóg fotózás, a modern kamera technika és filmes eszközök?
Csatlakozz a Unidome Store és InstaxShop csapatához!
Heti 5 nap nyitva tartó üzletünkbe keresünk agilis, ügyfélbarát felfogású csapattagot, aki nem riad
meg az összetett feladatoktól sem. Kis hazai cég vagyunk, ahol az ügyfél élmény és a technikai
szaktudás fontos eleme értékesítésünknek, sikereinknek. Az értékesítő kolléga felel a rendelések
kezeléséért, az ügyfelek kiszolgálásáért és segítéséért az online/offline térben. Az áruk bevételezése
és raktári kezelése is a munkakörhöz tartozó feladat. A beszerzésbe is örömmel bevonunk, képzünk a
későbbi fejlődés és előrelépés jegyében.
Érdekel a digitális és analóg képalkotás? Mivel fotós és videós felszerelések értékesítésével
foglalkozunk, lehetőséged lesz megannyi termék kipróbálására, saját projektjeidhez is tudunk
eszközöket biztosítani. Családias és baráti légkör, kreatív környezet vár.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után  kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát