Eladó

  • Cég neve

    SCS Bt.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Bútoralkatrész, bútorlap, munkalap kereskedésben eladói munkakör.

Elvárások

Kereskedelm végzettség, számítógép ismeret, jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent

Kereskedelemben jártasság. Bútoriparban szerzett tapasztalat. Esetleg asztalos végzettség. Veszprémi vagy Veszprém környéki lakóhely.

Amit kínálunk

Több mint 30 éve működő válallkozásban kis csapattal dolgozunk, melyben az eladótér mellett bútor bemutató terem található felkészült kollégákkal. Változatos munka, áruátvétel, árukiadás, rendelés felvétel. Kapcsolattartás visszajártó törzsvásárló asztalosokkal. Érdekes munka.

Céginformáció

 Hétfőtől péntekig nyitva tartó üzlet, szabad hétvégékkel. Heti 40 órás bejelentett munkakör.

Kérjük csatolja önéletrajzát.