Eladó

  • Cég neve

    ROUGE AVENUE Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Budai út 1.

  • Fizetés

    Nettó 240e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Győrben az Árkádban található Rouge Avenue saját márkás üzletünkbe keressük új kollégáinkat.
Ha érdekel a kereskedelem, vagy a divat világa és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz csapatunkba!

  • Vevőközpontú eladás
  • Termék - és készletismeret segítségével kiszolgálni a vásárlói igényeket
  • Üzlet rendben tartása
  • Kassza kezelés

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékonyan és önállóan tudj egyedül dolgozni, de csapatban is megtaláld a helyed
  • Kedves, vásárló központú hozzáállás
  • Rugalmasság
  • Igényes ápolt megjelenés

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Érdeklődsz a divat világa és a vásárlás iránt
  • Idegen nyelv tudás (szlovák nyelv ismerete)
  • Hétvégi munkavégzést keresők előnyben

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Plusz juttatások
  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben
  • Ha érdekel a divat és a kereskedelem, ne habozz!
  • Hosszú távra és rövid távra (3hónap) keressük új kollégáinkat, győri Árkádban található üzletünkbe.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Rouge Avenue márka már 20 éve a magyar divatipar része. A győri székhelyű márka termékei szinte az egész országban megtalálhatóak.
A márka tulajdonában lévő üzletünk a kezdetek óta jelen van a győri Árkádban és hétről-hétre megújuló kollekcióval várja vásárlóit.

A "Jelentkezem" gombra kattintás utána, töltse fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!