Eladó-raktáros

  • Cég neve

    MOTEX 2003 Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Gellért újsor 18.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kárpitosok és lakossági vásárlók kiszolgálása, árufeltöltés, leltározás, pénztárkezelés

Elvárások

B kategóriás jogosítvány, számítógépes ismeretek (Excel), erős fizikum (nehezebb áruk pakolásához)

Előnyt jelent

Kárpitos ismeretek, jó memória, jó kommunikációs képesség, proaktivitás

Amit kínálunk

  • megfelelő bérezés
  • szabad hétvége
  • stabil fizetés
  • kellemes munkaköri légkör

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégünket 2003-ban alapítottuk székesfehérvári székhellyel. 20 éves fennállásunk alatt mindig törekedtünk vásárlóink megfelelő szakmai tanácsokkal való ellátására. Nagyjából 16 magyarországi nagykereskedés képviseletében, közel 2000 különféle szövetet kínálunk, illetve ágybetétek készítésére való habszivacsok közül is válogathatnak a hozzánk látogatók. Ezek mellett autókárpitok, műbőrök és valódi bőrök színes választéka is a vásárlók rendelkezésére áll. Vásárlóinknak az alapanyagok kiválasztását követően megbízható szakembereket, kárpitosokat ajánlunk a munka elvégzéséhez. Jelszavunk a mindent egy helyen. Nálunk megtalálja a különféle kárpitos kellékeket és segédanyagokat is.