Eladó-pénztáros (Westend)

  • Cég neve

    PIREX-98 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Váci út 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:
  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • áruátvétel, árufeltöltés
  • pénz, pénztárgép és számítógép kezelése (kasszás programunkra mindenkit megtanítunk)
  • az üzlet rendben és tisztán tartása

Elvárások

Örülünk, ha ilyen vagy:
  • pontos, udvarias és vevőcentrikus
  • jó kommunikációs készségű
  • vitális, mosolygós, kedves és társaságot kedvelő személyiség
  • szereted, ha értékelik és megbecsülik a munkádat

Amit kínálunk

  • több mint 20 éve megbízható, korrekt munkahely vagyunk
  • higiénikus, modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • azonnal és főállásban jelentünk be (nem részmunkaidő!!)
  • versenyképes jövedelmet biztosítunk az alábbiak szerint:
    • próbaidőre bruttó  402 021 Ft (bruttó 380 000 Ft alapbér + bruttó   22 021  Ft vasárnapi pótlék*)
    • próbaidő után bruttó 402 021  Ft (bruttó 380 000 Ft alapbér + bruttó 22 021 Ft vasárnapi pótlék*)nettó 20 000 Ft Cafeteria
    • heti átlag max. 40 óra munkavégzés
    • értékes munkádat 13. havi fizetéssel is jutalmazzuk**
    • sávosan növekvő lojalitási pótlék (3 év munkaviszony után már bruttó 20 000 Ft/hó)
    • törvényben előírtak szerinti utazási költségtérítés
  • versenyképes bérfejlesztést biztosítunk
  • kedvezményesen vásárolhatsz üzletünkben
  • ha többre vágysz, előrelépési lehetőséget is tudunk biztosítani
  • a pihenőnapok és szabadságok kiadását garantáljuk

Céginformáció

  • két havi munkaidő keretben dolgozunk, egyenlőtlen munkaidőbeosztással. Egyik héten 3, másik héten 4 munkanapot kell ledolgozni (bolt nyitástól zárásig)
  • kiszámítható munkarendet kínálunk, így könnyedén tervezheted szabadidődet

A telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzodat leadhatod valamelyik üzletünkbe, vagy elküldheted a "Jelentkezem" gombra kattintva.
A tárgy mezőbe kérjük beírni: „ELADÓ-PÉNZTÁROS / Westend
*az alap beosztás szerinti havi 2 ledolgozott vasárnappal számolva
**minimum 12 hónap folyamatos munkaviszony, illetve az üzleti terv elérése esetén