Eladó-pénztáros

  • Cég neve

    VOIPELA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Blaha Lujza tér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • a vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • munkaterület rendben és tisztán tartása, készlet feltöltése, termékek beárazása stb..
  • számítógép és pénztárgép napi szintű használata
  • árubeérkezés esetén árazás, védelmi eszközökkel való megfelelő ellátás
  • árukihelyezés, pakolás, rendezés belső szabályzat alapján
  • leltározásban való részvétel

Elvárások

  • ápolt, kulturált megjelenés
  • jó kommunikációs kézség
  • vevő központú hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kasszázásban jártas, számítógép és bankkártya terminál készségszintű használata
  • logikus gondolkodás
  • adminisztrációs feladatok ellátásához affinitás
  • együttműködés a kollégákkal, csapatmunka

Előnyt jelent

  • 3-5 év kereskedelmi gyakorlat
  • szakirányú végzettség
  • áruismeret-ruházati é s divatáru termékek terén

Amit kínálunk

  • megfelelő bérezés
  • 100% bejelentett munkahely
  • 8 órás munkavégzés+0,5 óra ebédidő
  • heti 2 szabadnap ( üzletünk hétvégén is nyitva tart)
  • szabadság jogszabály szerint

Céginformáció

Budapesten a felújított Corvin Áruház épületében nemrég nyílt  fehérnemű és divatáru üzlet.