Eladó, pénztáros, pultos

  • Cég neve

    FÜGE BOLT kft.

  • Munkavégzés helye

    1016 Budapest, Szirtes út 19.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • udvarias, mosolygós vevőkiszolgálás,
  • árufeltöltés,
  • pénztárkezelés,
  • kávék, teák készítése, fel- és kiszolgálása,
  • sütemény/fagylalt stb. fel- és kiszolgálása

Elvárások

  • Megbízható, felelősségteljes, igényes munkavégzés napi szinten, és hosszútávon is
  • Feladatok pontos, precíz végrehajtása
  • Pozitív kisugárzás
  • Kollegalitás
  • 2 műszakban történő munkavégzés (06:00 - 14:00 és 13:00 - 21:00) heti 5 napos munkahét (melyben van hétvége is)

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel az üzlet elhelyezkedéséből adódóan az angol nyelvtudás és a kereskedelmi és/vagy vendéglátói területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Mindezt fix, versenyképes kereseti lehetőséggel, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, hosszú távra, színvonalas munkakörnyezetben biztosítjuk egy stabil háttérrel rendelkező, családias jellegű magyar vállalkozás tagjaként!
Az üzlet a hét minden napján (ünnepnapokon is) 07:00 - 21:00 óra között van nyitva, és BKV-val is megközelíthető.

Céginformáció

Budán lévő hangulatos, kulináris jellegű csemegebolt és kávézó üzletünk fiatalos csapatába keressük munkatársunkat.
Az üzlet a hét minden napján (ünnepnapokon is) nyitva van reggel 07:00 és 21:00 között, választéka a világ csúcsminőségű termékei mellett a hazai őstermelők minőségi áruiból tevődik össze.

Amennyiben szeretnél a Füge Bolt Kft. csapatának tagja lenni kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat nettó fizetési igény megjelölésével. Kérjük jelezd önéletrajzodban a munkaidőt befolyásoló egyéb elfoglaltságaidat is. Várjuk jelentkezésed!