Eladó-pénztáros Klauzál ABC

  • Cég neve

    FRISS MARKET Kft.

  • Munkavégzés helye

    6800 Hódmezővásárhely, Klauzál utca 99.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Eladó-pénztáros munkatársat keresünk a Klauzál ABC-be!

Feladataid lesznek, hogy:
  • segíted a vásárlókat a megfelelő termékek ajánlásával,
  • kiszolgálod őket a csemegepultban,
  • pontosan elvégzed a kasszázással és pénzkezeléssel járó feladatokat,
  • kipakolod az beérkező árukat a polcrészedre, ahol a szavatossági idők ellenőrzésére és az állandó tisztaságra is kellő figyelmet fordítasz.

Az üzlet nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 5:30-19:00-ig,
szombaton: 5:30-12:00-ig,
vasárnap 6:30-12:00-ig.

Az üzlet címe: Klauzál ABC, Hódmezővásárhely, Klauzál u. 99.

Elvárások

Élelmiszer kereskedelemben szerzett gyakorlat/tapasztalat.

Két műszak és hétvégi munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent

  • Ha van gyakorlatod a pénztárgép kezelésében,
  • magabiztosan kezeled a bankkártya-leolvasót, vonalkód-leolvasót, elektronikus mérleget,
  • csemegepulti gyakorlatod van, vagy hajlandó vagy megtanulni az evvel járó feladatokat,
  • gyorsan tanulsz kódokat, amik a mindennapi munkádhoz szükségesek.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentést biztosítunk neked fix alapbérrel és plusz havi jutalommal.
  • Szabadságodat nálunk kiveheted, a beosztásod pedig tervezhető.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk minden munkatárssal.

Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatold önéletrajzod.