Eladó/ pénztáros (Kecskemét Auchan)

  • Cég neve

    Krokodil Corso Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Fizetés

    Nettó 240e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Sebastiano cipőkereskedelmi cégcsoport Kecskemét Auchan  üzletébe  kereskedelmi végzettséggel rendelkező munkatársat keres heti 40 órába Bolti eladó/Kasszás munkakörbe.
Feladatok:
-Vevők kiszolgálása
-Pénztár kezelése
-Árukészlet kezelése
-Üzlet környezetének rendben és tisztán tartása
Elvárások:
-Középfokú kereskedelmi végzettség
-Pénztárgép kezelésében szerzett tapasztalat
-Elvárás a beosztás szerinti hétvégi munkavégzés
-Nyelvtudás előny,de nem feltétel
Ideális jelölt:
-Kiváló kommunikációs készség,vevő barát szemlélet
-Önállóság,megbízhatóság
-Motiváltság, terhelhetőség
-Nyitott személyiség ,aki tud csapatban dolgozni
Amit kínálunk:
-Biztos, bejelentett munkahely
-Dolgozói kedvezmény
-Vasárnapi munkavégzés esetén pótlék
-Barátságos,támogató kollégákkal való együttműködés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezési anyagát (fényképes önéletrajz) vigye be üzletünkbe, vagy küldje el részünkre a Jelentkezem gombra kattintással.
A pozíció betöltéséhez szükség lesz az iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolatának bemutatására.